Rychlá volba

  ODKAZY WEBU

  Prodej PC sestav

  Prodej hardware, software a příslušenství

  Připojení k internetu

  Projekce a realizace sítí

  Servis u zákazníka

  Tvorba webových prezentací

  EET


Hardware
 
  Tiskárny a digitální technika  
Periferie jsou doplňkovým nebo-li pomocným vybavením na cestě zpracování dat a jejich následného tisku, úpravě, zálohování atd. Tiskárny jsou nejčastějším zařízením připojeným k počítači. Pro menší firmy je vhodné řešení tzv.  "vše  v  jednom".    Výhodou  těchto  tiskáren  je  úspora  místa  v  kanceláři a široké možnosti využití. Dělají se v provedení inkoustovém i laserovém.

Inkoustové tiskárny se vyznačují nízkou pořizovací cenou s možností barevného tisku. Bohužel náklad na tisk je u těchto tiskáren poněkud vyšší.

Laserové tiskárny vynikají kvalitou tisku, která je dostupná i v barevném provedení, ale mají vyšší pořizovací cenu. Ta je vyvážena nižší nákladovostí tisku. Jsou vhodné pro archivační tisky nebo tam, kde se náklady vrátí množstevním zatížením např. ve firmách.

Jehličkové tiskárny vynikají nízkým nákladem na tisk, ale jejich použití je převážně u stanic určených k tisku na nekonečný papír. Hluk a rychlost je však silným nedostatkem.

 

Jako další nejčastěji používané periferie jsou scanery, digitální fotoaparáty, digitální kamery, velkoformátové tiskárny a plotry, klávesnice, zařízení napomáhající ovládání počítače, digitalizaci obrazu apod.

U fotoaparátu jsou na předních pozicích značky Olympus, Sony, Canon, Nikon, Minolta. Co se týče scanerů, plotrů zde excelují HP,  Epson,  Umax.                Z ovládacích zařízení jsou nejčastější Microsoft, Chicony, Logitech, Genius.

 

Zajišťujeme na tyto periferie servis a možnost poradenství mimo jiné i spotřební materiál. V případě, že nejsme schopni potřebné díly na opravu nakoupit, postaráme se o to, aby daná oprava proběhla v patřičném autorizovaném servisu, kde mají        k těmto součástkám přístup. Zákazník tímto ušetří svůj čas a může ho věnovat na příjemnější aktivity. Veškeré dotazy s Vámi rádi prokonzultujeme na telefonu 608 480 590, e-mailu, nebo přímo v naší firmě popřípadě Vás navštívíme osobně.

Rádi bychom Vás informovali, že jsme se stali obchodními partnery společnosti J.K.R. spol. s r.o., která se svými ERP systémy třídy BYZNYS patří mezi přední poskytovatele ERP řešení v ČR