Akční nabídka


HP ProBook 450 G2

Detail
Rychlá volba

  ODKAZY WEBU

  Prodej PC sestav

  Prodej hardware, software a příslušenství

  Připojení k internetu

  Projekce a realizace sítí

  Servis u zákazníka

  Tvorba webových prezentací

  EET


Firma   ELISA Computer s.r.o. vznikla v roce 2004. Nový název firmy byl důvodem transformace z původní společnosti. Rozšířili jsme svojí působnost, jelikož centrála je v Klatovech a pobočka ve Strakonicích. Na poli výpočetní techniky konkrétně návrhy a realizace datových i telekomunikační sítí, správa sítí, prodej i servis počítačů a notebooků, prodej a správa serverů, periferií, tiskáren, LCD atd., připojení k Internetu, tvorba WWW stránek, návrh a realizace kamerových systémů, EZS, EET, realizace fotovoltaických ostrovních systémů, prodej HiFi, školení uživatelů apod. působíme již 20 let. Tyto aktivity v oboru IT jsou podloženy množstvím certifikátů, realizovaných sítí, prodaných počítačů, periferií a tím hlavním, spokojenými zákazníky.

Naším cílem je tomuto vývoji stačit a nové technologie co nejrychleji pojmout a osvojit si je. Velice důležité na dnešním trhu je také obezřetný výběr komponent či značek výrobců. To nás zavazuje k velice pečlivým testům jak jednotlivého hardware a software tak i například celých sestav PC, serverů, sítí apod.

Prvotním ukazatelem veškerého přístupu k trhu je pro nás spokojený zákazník.

 Dnešní doba vyžaduje rychlost komunikace a přenos dat. Moderní počítačové sítě mohou vše zvládnout.  Proto  i  tato  parketa  není  pro  nás  tabu.  Zákazníci  s  námi  pocítí,  jak  nemalá úspora  času  a financí může být podložena naší vzájemnou spoluprácí. Chceme, aby jste přicházeli s pocitem důvěry v nás vloženou.

Staňte se našimi zákazníky a společně vytvoříme neoddělitelnou součást expandujícího trhu IT.

 

 Podrobný výpis z OR: ELISA Computer s.r.o.