Rychlá volba

  ODKAZY WEBU

  Prodej PC sestav

  Prodej hardware, software a příslušenství

  Připojení k internetu

  Projekce a realizace sítí

  Servis u zákazníka

  Tvorba webových prezentací

  EET


Počítačové sestavy
 

 Počítačové sestavy prodáváme jak značkové např. HP, Fujitsu Siemens, Acer, Lenovo, tak vlastní výroby pod značkou ELISA. Na přání zákazníka zkompletujeme počítač, který splňuje všechny nároky kladené na jeho nasazení. Tím zabráníme neadekvátním investicím zákazníka do sestavy, která by buďto nesplňovala výkonnostní požadavky, nebo naopak zůstala trvale nevyužitá. Proto je potřeba rozlišovat PC na herní zaměření od CADu nebo kancelářských stanic.

 Sestavy jsou jak na platformě Intel® Pentium® tak AMD. Pevné disky používáme nejčastěji Seagate a WDC. Základní desky převažují od firmy Intel nebo Gigabyte. Grafické karty preferujeme značkové od Gigabyte, MSI,  Herkules nebo ATI. Doplňkové komponenty jako reproduktory, televizní karty atd. volíme dle požadavků zákazníka, nejčastěji Creative Labs, Trust.

 Samostatnou, neméně důležitou kapitolou jsou zobrazovače neboli monitory a LCD. Doporučujeme SONY, HP, EIZO, ACER, BANQ, Samsung nebo BELINEA. 

 

 Přenosné počítače jsou nedílnou součástí mobilních kanceláří, nebo se nasazují tam, kde musí člověk operativně měnit místo bez závislosti na napájení 230V. Tato kategorie zažívá největší boom v posledních letech. Je to způsobeno razantním snížením cen a tím zvýšením jejich dostupnosti. Jsou i vhodnou pomůckou pro žáky a studenty. Vybavení notebooku či netbooků je velice důležité zvážit dříve, než dojde ke koupi. Rozšiřování těchto zařízení je velice nákladné a přináší i množství omezení. Čím lépe je Notebook vybaven v základu, tím méně starostí    a větší využití máte od začátku. Je důležité myslet i na baterii, která by měla být nejlépe v "Li-Ion" provedení. Největší část prodeje Notebooku  u nás zaujímají značky HP, Acer, Lenovo, ASUS, PB. Jejich kvalita je utvrzena dlouholetou působností na trhu IT.  Vybavení notebooků je v dnešní době velice bohaté od procesorů Intel® Pentium® Core2 Duo, i3, i5, po AMD Athlon 64 Dual Core, Phenom X4, nebo Intel Atom po porty HDMI, FireWire, čtečku paměťových karet a otisku prstů, disků SSD apod.

 Stále častější je používání přenosných počítačů do ruky nebo-li PPC. Trh ovládla značka HP se svými modely iPAQ. Výhodou těchto zařízení je váha, mobilita, možnost připojení k počítači nebo podnikovým sítím, popřípadě spojení s mobilním  telefonem.    Nedílnou   součástí  je  i kvalitní  softwarový   balík.  S pomocí GPS modulu lze využít PPC i jako navigátor na cestách, který zajisté ocení mnozí řidiči.

 Servery, jejich konfigurace a vhodná volba je závislá na topologii sítí, požadavků na výkon a zaměření jejich funkce. Doporučujeme značkové servery od HP nebo IBM, jelikož jejich stabilita je rozhodujícím prvkem ve funkčnosti celopodnikových sítí. Je možné i použiti tzv. Rack serverů přímo do páteří sítí. Vybavením serveru zálohovací mechanikou je vhodným řešením zvyšující bezpečnost a ochranu klíčových dat. Nelze opomenout i kvalitní záložní zdroj UPS zajišťující funkci v případě výpadku napětí.

 

 Samozřejmostí je i vybavení sestav nebo celých sítí operačním systémem, aplikacemi na tvorbu dokumentů a prezentací, úpravou fotografií a jiného potřebného software. Zajišťujeme také softwarové vybavení CAD pracovišť.

 Doslova nepostradatelnou součástí všech PC připojených k Internetu je antivirový program. Dlouholetým testováním programů zaměřených proti této hrozbě se nejlépe osvědčují produkty z řad F-Secure, TrustPort, NOD32 a Norman.

                                                 

 Zajišťujeme mimo jiné i servis na počítače, notebooky, monitory atp. V případě, že nejsme schopni potřebné díly na opravu nakoupit, postaráme se o to, aby daná oprava proběhla v patřičném autorizovaném servisu, kde mají k těmto součástkám přístup. Zákazník tímto ušetří svůj čas a může ho věnovat na příjemnější aktivity.

Důkladně tedy zvažte, co je pro Vaší potřebu nepostradatelné. Vybírejte obezřetně a dle svých požadavků. Veškeré dotazy s Vámi rádi prokonzultujeme na telefonu 608 480 590, e-mailu, nebo přímo v naší firmě popřípadě Vás navštívíme osobně.