Rychlá volba

  ODKAZY WEBU

  Prodej PC sestav

  Prodej hardware, software a příslušenství

  Připojení k internetu

  Projekce a realizace sítí

  Servis u zákazníka

  Tvorba webových prezentací

  EET


Web

Tvorba webových prezentaci
Webhosting
Serverhosting
Registrace domény

Tvorba webových prezentací

 S  rozvojem  internetu   roste  i  potřeba  se  zviditelnit.  Nejjednodušším  způsobem  je  zaregistrováním   domény a vytvořením vlastní webové prezentace. Již několik let pomáháme klientům s touto problematikou. Jestliže chcete i Vy dát o sobě vědět jinak, než psanou či mluvenou formou, rádi Vám v tom pomůžeme. Vlastní prezentaci nejprve osobně probereme, poté navrhneme možné varianty a následně se i dle žádosti zákazníka staráme o aktualizaci. Všemu pochopitelně předchází registrace doménového jméno a zvolení odpovídající varianty hostingu. I to za Vás uděláme. Úpravy stránek mohou probíhat také pouze elektronicky a to na jakoukoliv vzdálenost. Výhoda je v tom, že můžeme spravovat internetové stránky pro jakéhokoliv klienta. Veškeré otázky ohledně této problematiky zodpovíme osobně na telefonu 608 480 590 nebo na info@elisacomputer.cz

 

Webhosting

 S rozvojem internetových technologií se naše firma rozhodla zúročit bohaté zkušenosti s provozem webhostingových serverů a přichází s rozšířením nabídky poskytovaných služeb. Chcete-li se zviditelnit či prezentovat sebe nebo Vaší firmu,  rádi Vám vyjdeme vstříc prostřednictvím firmy , která patří mezi nejvýznamnější v oblasti poskytování prostoru na Webové prezentace a nyní i registrátorů. Naše firma ELISA Computer s.r.o. s Czechií navázala úzkou spolupráci. Můžeme Vám doménu nejen zaregistrovat, ale též vytvořit a spravovat stejně jako webové stránky. Veškeré otázky ohledně této problematiky rádi zodpovíme osobně na telefonu 608 480 590 nebo na info@elisacomputer.cz

 

Serverhosting


 Novými službami je serverhosting a provoz dedikovaných serverů. Dohled a případnou administraci serverů zajišťují odborní pracovníci. Tradice a zkušenosti v oblasti poskytování webhostingu jsou nejlepšími předpoklady pro provoz nově poskytovaných služeb.

Datové centrum
 Pro správný a úspěšný provoz internetových serverů je zásadní kvalitní zázemí pro jejich fyzické umístění. Proto má , jako jediný provozovatel specializovaných webhostingových služeb v ČR, umístěny servery ve vlastním datovém centru. Využívá pro připojení datového centra poskytovatele GTS s nejlepší propustností a největší kapacitou v ČR. Pro rychlost připojení serveru již nelze v rámci ČR udělat více. Uzel je připojen do peeringového centra NIX. Serverové místnosti jsou vybaveny výkonnou klimatizací, samostatným přívodem energie 3 x 380V z trafostanice pro zajištění minimalizace výpadku napájení. Přívody energie jsou jištěny zdroji nepřetržitého napájení - UPS. Místnosti jsou zabezpečeny elektronickým bezpečnostním systémem, rovněž jsou chráněny bezpečnostními dveřmi a zámky 4 bezpečnostní třídy. Objekt je střežen nepřetržitou fyzickou ostrahou 24h denně, rovněž s možností okamžitého přístupu do serverovny v libovolnou hodinu, i noční.

Nabízené služby
 Našim cílem je již od počátku snaha poskytovat klientům maximální možnou úroveň kvality služeb. Tento cíl se dařilo a stále daří úspěšně realizovat, což ukazují počty spokojených zákazníků. V nastaveném trendu chceme pokračovat i při poskytování nových služeb. Uvědomujeme si, že najít ideální nastavení služeb od serverhostingu až po  provoz  dedikovaných serverů  je  velmi  složité. Z  tohoto  důvodu  vyřizujeme  požadavky  klientů  s individuálním přístupem, aby bylo možné najít vhodné řešení. Jedinou pevně stanovenou položkou je základní poplatek, ze kterého vychází individuální nastavení provozovaných služeb.

Parametry serverů v datovém centru:

 • napájení serveru 230V - 24h/denně jištěno záložním zdrojem UPS

 • zajištění dostatečné klimatizované teploty pro provoz

 • připojení k páteřní síti internetu s garantovaným nepřetržitým provozem 99,8 %

 • nonstop hlídání a monitorování funkčnosti serveru

 • možnost využít provoz primární a sekundární DNS

 • možnost využít mail server

 • možnost využít SQL databázi

V případě, že máte podrobnější dotazy či zájem o naše služby, kontaktujte p. Romana Dvořáka na telefonním čísle 608-480590 nebo na emailové adrese info@elisacomputer.cz, který poskytne veškeré možné informace.

 

 

 
Registrace domény

Provádíme registraci domén .CZ, .EU, .SK, .AT, .DE, .COM, .NET, .ORG, .INFO, .BIZ. i ostatních   Zřízení je zdarma!

 • Registrační poplatky podle domény

  - pro domény .CZ - od 250 Kč

  - pro domény .SK - 500 Kč

  - pro domény .AT - 400 Kč

  - pro domény .EU - od 240 Kč

  - pro domény .COM, .ORG, .NET, .INFO a .BIZ - 250 Kč

  - ostatní domény Vám můžeme zaregistrovat také, je to individuální

   

 • Provoz domény

  Registrace a provoz domény na rychlých serverech Czechia v některé z variant.
  Zřízení zdarma, navíc můžeme za vás zaplatit registrační poplatek.
  varianta "E-mail" - od 35 Kč (5 schránek)
  varianta "E-mail Pro" - od 85 Kč (>5 schránek)
  varianta "S" - 145 Kč (2,3 GB místa, 10+1 schránka)

  varianta "LinuxPlus" - 247 Kč (11,2 GB místa, 50+1 schránka, PHP4, MySQL)
  varianta "C" - 247 Kč (11 GB místa, 50+1 schránka)
  varianta "dotNET" - 298 Kč (11,2 GB místa, 50+1 schránka, FPE-2002, ASP.NET, db. a SQL)
  varianta "linuxPHP5" - 247 Kč (11,2 GB místa, 50+1 schránka, PHP5, MySQL)
  varianta "A-profi" - 757 Kč (22,9 GB místa, 100+1 schránka, ASP, ASP.NET, FPE-2002, MS SQL 2000)
   
 • Provoz internetové prodejny

  Provoz obchodního systému Zoner inShop buď na vlastní doméně nebo na univerzální adrese inshop.cz. Máte k dispozici 100 - 500 MB místa za 990 Kč měsíčně.
  Zřízení zdarma. Pokud je prodejna na vlastní doméně, uživatel platí za registrační poplatky podle druhu domény.

 • Doplňkové služby

  Vlastní IP adresa, přístup k logům, přesměrování domény, nadlimitní prostor, nadlimitní poštovní schránky, SQL, Administrativní úkony atd.