Rychlá volba

  ODKAZY WEBU

  Prodej PC sestav

  Prodej hardware, software a příslušenství

  Připojení k internetu

  Projekce a realizace sítí

  Servis u zákazníka

  Tvorba webových prezentací

  EET


Internet
Úvod
Za kolik připojení pevnou linkou?
Webhosting
Serverhosting
Registrace domény

Úvod

 Jsme certifikovanou firmou, která může připojovat telekomunikační zařízení v rámci ČJTS dle platných homologačních podmínek stanovených ČTU, což nás opravňuje k zapojení zařízení pro provoz Internetu a poskytování telekomunikačních služeb. 

 Máme i podepsanou smlouvu s firmou SkyNet, a.s., která zajišťuje levnější telefonování přes jejich sítě a tudíž nižší náklady na telefonii oproti Telecomu. Velkou výhodou je možnost podrobného výpisu čísel každé stanice, který si může zákazník sám kontrolovat 24hod. denně.

 Firma SkyNet, a.s. je také naším hlavním partnerem v oblasti poskytování pevného připojení na Internet určeného pro náročnější zákazníky, kteří požadují připojit zpravidla celou počítačovou síť vyšší rychlostí, a to 24 hodin denně 7 dní v týdnu i s 24 hod. dohledem.

 Zajišťujeme také připojení xDSL (ADSL) pro domácí i firemní klientelu, stejně jako WiFi připojením pro domácí uživatele nebo malé firmy. Pevné připojení je možno realizovat několika přenosovými médii. Jsou to například: pronajatý analogový okruh, pronajatý digitální okruh, bezdrátové pojítko pracující v pásmu 2,4GHz, 3,5GHz 5GHz i 10GHz, frame relay okruh, optický kabel, apod. Optimální řešení se navrhne vždy na základě požadavků zákazníka a možnosti využití dostupné technologie. Výsledná cena za připojení je zcela individuální postavená na rychlosti připojení i použité technologii.

Za kolik pevnou linku?

 Pevné linky se dají rozdělit do několika kategorií:

Sdílená pevná linka
- za měsíční paušál můžete přenést libovolné množství dat, ale garantovaná rychlost je omezena
Nesdílená pevná linka - vyhrazená
- za měsíční paušál můžete přenést libovolné množství dat a máte zaručenou i stabilní rychlost dle volby tarifu

Připojení dále lze dělit na:

 Bezdrátové připojení
Služba je komplexním řešením permanentního připojení k internetu vybranými bezdrátovými technologiemi včetně konfigurací a instalací přístupových linek a zařízení s možností rozšíření o bezpečnostní řešení. Umožňuje připojení přenosovou kapacitou do desítek Mbps. Technologie připojení rychlostí vyšších než 512 kbps jsou řešeny individuálně podle požadavků a potřeb klientů pouze vybranými technologiemi, které jsou uvedené požadavky splnit. Měsíční paušál obsahuje přístup k internetu a v případě požadavku zákazníka záložní připojení nezávislé technologie. Zřizovací poplatek zahrnuje kompletní řešení na klíč zakončené ethernetovým portem (konektor RJ45), návrh rozvodu vedení kabeláže po objektu, montáž paraboly a kompletní instalační práce atd. Součástí dodávky může být i router, který si může zákazník zakoupit do osobního vlastnictví, zapůjčit nebo využít výhodného pronájmu podle zvoleného tarifu služby. Požadavky na nestandardní předávací rozhraní jsou řešeny individuálně podle požadavků uživatele. Připojení lze realizovat jak v licenčním tak bezlicenčním pásmu. To závisí na lokalitě, kde se připojení realizuje a na "důležitosti" tohoto spoje, jelikož zvolená technologie výrazně ovlivňuje kvalitu spojení. Do této skupiny náleží i takzvané WiFi spoje.

 WiFi
Rychlost je závislá na agregaci a zatížení linky. Proto je toto připojení vhodné pro domácí sektor či malé firmy. Pro větší korporace doporučujeme připojení garantované pevné linky se zaručenou rychlostí. Přestože je WiFi za velice přijatelnou cenu, zaručuje naše firma kvalitní služby a nízkou agregaci k plné spokojenosti zákazníků. Ceny těchto spojů se pohybují od 208 Kč bez DPH

Konzultaci technického řešení ohledně připojení a následný návrh technologie děláme zdarma.

 Připojení pevným datovým okruhem
Mezi internetové služby s nejvyšší kvalitativní úrovní patří připojení pomocí digitálního datového okruhu, který Vám naše polečnost ELISA Computer s.r.o. může nabídnout. Tento datový okruh zaručí nejvyšší možnou kvalitu a spolehlivost přístupu do sítě Internet. Uvedené řešení nabízí zákazníkům řešení na nejvyšší kvalitativní úrovni s možností plné garance kvality služby včetně striktně definované úrovně kvality poskytované služby (SLA) a možnosti volby její úrovně. Služba je oblíbená u významných klientů, jejichž primární požadavky směřují ke kvalitě služby a úrovni supportu poskytovatele.

Služba znamená permanentní připojení firemní sítě k internetu bez telefonních poplatků, s kompletním řešením zakázky na klíč. Měsíční paušál obsahuje přístup k internetu, pronájem digitálního datového okruhu a v případě požadavku zákazníka záložní připojení prostřednictvím nezávislé technologie tak, aby byla zajištěna maximální dostupnost služby. Zřizovací poplatek zahrnuje kompletní instalační práce na přístupové síti společnosti SkyNet, zřízení datového digitálního okruhu u operátora včetně vyřízení potřebných formulářů, dohled nad realizací pevného spoje až po zakončení ethernetovým portem a konfigurací routeru na straně zákazníka. Součástí dodávky může být i router, který si může zákazník zakoupit do osobního vlastnictví, zapůjčit nebo využít výhodného pronájmu. SkyNet nabízí standardně kapacity digitálních spojů o rychlosti n×64 kbps až n×2 Mbps. Technologie připojení vyšších rychlostí než 2 Mbps jsou řešeny individuálně podle požadavků a potřeb klientů.

Technická specifikace
Služba je realizována prostřednictvím metalických vedení nebo optických vláken na technologii SDH, DWDM. Od poskytovatele k uživateli je přiveden digitální datový okruh zakončený sítovým terminálem, do kterého je připojena lokální síť uživatele LAN s funkčním TCP/IP protokolem. Služba je předána uživateli prostřednictvím rozhraní FE, GE, V.35, X.21, G.703/G.704. Tato linka je na straně poskytovatele připojena do sítě Internet.

Dostupnost 99,50 %
Rychlost odezvy (latence) do 50 ms
Chybovost bitů (BER - error) 10-6

Konzultaci technického řešení ohledně připojení a následný návrh technologie děláme zdarma.

 ADSL

Rychlost měsíční poplatek
3072/256 kbit/s 249,-
8192/512 kbit/s 332,-
16384/768 kbit/s 579,-
3072/256 kbit/s       1:20 659,-
8192/512 kbit/s       1:20 959,-
16384/768 kbit/s      1:20 1.659,-

 Rychlost je závislá na agregaci, která je běžně 1:50, ale umíme i 1:20 a nižší. Dostupných tarifů je větší množství a zde uvádíme ty nejčastěji používané. Ceny jsou uváděny bez DPH

 
Webhosting

 S rozvojem internetových technologií se naše firma rozhodla zúročit bohaté zkušenosti s provozem webhostingových serverů a přichází s rozšířením nabídky poskytovaných služeb. Chcete-li se zviditelnit či prezentovat sebe nebo Vaší firmu,  rádi Vám vyjdeme vstříc prostřednictvím firmy , která patří mezi nejvýznamnější v oblasti poskytování prostoru na Webové prezentace a nyní i registrátorů. Naše firma ELISA Computer s.r.o. s Czechií navázala úzkou spolupráci. Můžeme Vám doménu nejen zaregistrovat, ale též vytvořit a spravovat stejně jako webové stránky. Veškeré otázky ohledně této problematiky rádi zodpovíme osobně na telefonu 608 480 590 nebo na info@elisacomputer.cz

 

Serverhosting


 Novými službami je serverhosting a provoz dedikovaných serverů. Dohled a případnou administraci serverů zajišťují odborní pracovníci. Tradice a zkušenosti v oblasti poskytování webhostingu jsou nejlepšími předpoklady pro provoz nově poskytovaných služeb.

Datové centrum
 Pro správný a úspěšný provoz internetových serverů je zásadní kvalitní zázemí pro jejich fyzické umístění. Proto má , jako jediný provozovatel specializovaných webhostingových služeb v ČR, umístěny servery ve vlastním datovém centru. Využívá pro připojení datového centra poskytovatele GTS s nejlepší propustností a největší kapacitou v ČR. Pro rychlost připojení serveru již nelze v rámci ČR udělat více. Uzel je připojen do peeringového centra NIX. Serverové místnosti jsou vybaveny výkonnou klimatizací, samostatným přívodem energie 3 x 380V z trafostanice pro zajištění minimalizace výpadku napájení. Přívody energie jsou jištěny zdroji nepřetržitého napájení - UPS. Místnosti jsou zabezpečeny elektronickým bezpečnostním systémem, rovněž jsou chráněny bezpečnostními dveřmi a zámky 4 bezpečnostní třídy. Objekt je střežen nepřetržitou fyzickou ostrahou 24h denně, rovněž s možností okamžitého přístupu do serverovny v libovolnou hodinu, i noční.

Nabízené služby
 Našim cílem je již od počátku snaha poskytovat klientům maximální možnou úroveň kvality služeb. Tento cíl se dařilo a stále daří úspěšně realizovat, což ukazují počty spokojených zákazníků. V nastaveném trendu chceme pokračovat i při poskytování nových služeb. Uvědomujeme si, že  najít  ideální  nastavení  služeb  od  serverhostingu  až po  provoz  dedikovaných serverů  je  velmi  složité. Z  tohoto důvodu vyřizujeme požadavky klientů s individuálním přístupem, aby bylo možné najít vhodné řešení. Jedinou pevně stanovenou položkou je základní poplatek, ze kterého vychází individuální nastavení provozovaných služeb.

Parametry serverů v datovém centru:

 • napájení serveru 230V - 24h/denně jištěno záložním zdrojem UPS,

 • zajištění dostatečné klimatizované teploty pro provoz,

 • připojení k páteřní síti internetu s garantovaným nepřetržitým provozem 99,8 %,

 • nonstop hlídání a monitorování funkčnosti serveru,

 • možnost využít provoz primární a sekundární DNS

 • možnost využít mail server

 • možnost využít SQL databázi  

V případě, že máte podrobnější dotazy či zájem o naše služby, kontaktujte p. Romana Dvořáka na telefonním čísle 608 480 590 nebo na emailové adrese info@elisacomputer.cz, který poskytne veškeré možné informace.

 

 

 
Registrace domény

Provádíme registraci domén .CZ, .EU, .SK, .AT, .DE, .COM, .NET, .ORG, .INFO, .BIZ i ostatních.   Zřízení je zdarma!

 • Registrační poplatky podle domény

  - pro domény .CZ - od 250 Kč

  - pro domény .SK - 500 Kč

  - pro domény .AT - 400 Kč

  - pro domény .EU - od 240 Kč

  - pro domény .COM, .ORG, .NET, .INFO a .BIZ - 250 Kč

  - ostatní domény Vám můžeme zaregistrovat také, je to individuální

   

 • Provoz domény

  Registrace a provoz domény na rychlých serverech Czechia v některé z variant.
  Zřízení zdarma, navíc můžeme za vás zaplatit registrační poplatek.
  varianta "E-mail" - od 35 Kč (5 schránek)
  varianta "E-mail Pro" - od 85 Kč (>5 schránek)
  varianta "S" - 145 Kč (2,3 GB místa, 10+1 schránka)

  varianta "LinuxPlus" - 247 Kč (11,2 GB místa, 50+1 schránka, PHP4, MySQL)
  varianta "C" - 247 Kč (11 GB místa, 50+1 schránka)
  varianta "dotNET" - 298 Kč (11,2 GB místa, 50+1 schránka, FPE-2002, ASP.NET, db. a SQL)
  varianta "linuxPHP5" - 247 Kč (11,2 GB místa, 50+1 schránka, PHP5, MySQL)
  varianta "A-profi" - 757 Kč (22,9 GB místa, 100+1 schránka, ASP, ASP.NET, FPE-2002, MS SQL 2000)
 • Provoz internetové prodejny

  Provoz obchodního systému Zoner inShop buď na vlastní doméně nebo na univerzální adrese inshop.cz. Máte k dispozici 100 - 500 MB místa za 990 Kč měsíčně.
  Zřízení zdarma. Pokud je prodejna na vlastní doméně, uživatel platí za registrační poplatky podle druhu domény.

 • Doplňkové služby

  Vlastní IP adresa, přístup k logům, přesměrování domény, nadlimitní prostor, nadlimitní poštovní schránky, SQL, Administrativní úkony atd.